Impreza i warsztaty:EKO INSTALACJE-eko plastic DESIGN

 Prowadzisz szkołę, przedszkole, klub dla dzieci? Chcesz aby twoja restauracja, klub przyciągnęły rodziców z dziećmi? Pragniesz wyprawić urodziny/imieniny dla malucha?

Chcemy by rodziny z dziećmi czuły się u Was dobrze. Wszyscy potrzebujemy ciepła, zabawy, miejsc gdzie czujemy się chciani.

Dlatego zaryzykuj niekonwencjonalny powrót w świat  magii z zamów nasze Eko-instalacje. Zobaczysz, że rodziny z dziećmi oszaleją i będą do Ciebie wracać.  Nasza kraina butelkowych klocków przeniesie dorosłych w świat dzieciństwa a dzieci w świat wyobraźni i magii. Stwórz uśmiech na buziach swoich klientów i wzmocnij dobre, serdeczne relacje między nimi a Tobą.

Jak to wygląda?

Tworzymy świat klocków-z plastikowych butelek, materiałów recyklingowych. Zaczarowujemy na chwilę rzeczywistość. Budujemy Eko Zamek, konstruujemy samochody, statki kosmiczne, czołgi. „Wykuwamy” miecze, toczymy bitwy. Robimy eko-biżuterię, żyrafy, koniki, misie. Integrujemy  dzieci, młodzież, rodziców, dziadków. Tutaj rodzice pomagają nie tylko swoim pociechom, ale każdemu maluchowi, który wytęża swoje konstruktorskie zdolności. Dorośli przenoszą się w świat dzieciństwa, gdzie wszystko trzeba było samemu wymyślić, a wyobraźnia była materiałem zawsze pod ręką-w przeciwieństwie do towarów na półkach sklepowych. Na koniec organizujemy WIELKIE WSPÓLNE GNIECENIE BUTELEK -to wspaniały fun dla wszystkich-możliwość oczyszczającej ekspresji i szansa na duużo śmiechu.

Eko-Zamek może nawiązywać do tematyki bajek jak: Szklana Góra, Alibaba i 40 rozbójników, Kraina Lodu; Bob Budowniczy; świąt i okresów świątecznych np: Mikołajki,  Boże Narodzenie, Trzech Króli, Karnawał, Dzień Wiosny, Wielkanoc, Dzień Dziecka. 

Plan architektoniczny Eko-Zamku zawiera  kilka tajemniczych komnat, gdzie uczestnicy mogą:

  • zagrać w  eko-warcaby z eko-Duchem Zamku.
  • narysować kolorowe freski;
  • odpocząć w eko-Oranżerii pod eko –Palmami;
  • „pobuszować”  w eko-Skarbcu i stworzyć w Eko-Zamkowej Pracowni pod okiem Eko Mistrza wspaniałą eko biżuterię.

Ekologia na co dzień to świetny sposób na rozwijanie wyobraźni, myślenia, integracji rodziny i społeczności. Pomagamy tworzyć pokolenie kreatywne i zaradne.

Dostarczamy grafikę plakatu i robimy dokumentację fotograficzną.

Ile to zajmie?

Impreza trwa 3 godziny. Ilość uczestników jest dowolna.

Chcesz CYKLICZNIE  przyciągać rodziców z dziećmi?

Oferujemy  również cykliczne zajęcia EKO-INSTALACJE- eko-plastik Design.

Raz w tygodniu po 45min  przez 8 tygodni. Jeśli potrzebujesz innego trybu: Dostosujemy się:)

Ilość uczestników-dowolna.

Podczas zajęć dzieci uczą się różnych sposobów wykorzystywania recyklingu  do twórczości artystycznej. Pokazujemy konstrukcje i gadżety jakie mogą powstać z materiałów wtórnych, odpadów, które generuje każde gospodarstwo domowe w mieście.  Inspirujemy milusińskich do samodzielnego tworzenia i własnych pomysłów.

W toku zajęć wprowadzamy elementy nauki budowania scenografii.  Kształtujemy myślenie abstrakcyjne i przestrzenne. Eko-instalacje, rekwizyty  w ich rękach  stają się nową artystyczną rzeczywistością.

Koszty:

Skontaktuj się z nami mailowo:

fundacjacswtd@gmail.com

Wydarzenia

Najnowsze

Projekty