Chillout, plaża, Warszawa i Reggae

Drodzy,
Sierpień to w Warszawie czas na wypoczynek. Gdzie za darmo spędzić niedzielę z dziećmi? Gdzie spędzić niedzielę ze znajomymi, rodziną, kumplami? Czas na chillout na plaży w Warszawie :) Słońce, kocyk, wałówka i dobry humor-to jedyne co trzeba zabrać. resztę zapewnimy my. Reggae , ska i chilloutowe dźwięki będą Was relaksowały i unosiły w słonecznym cieple. Obok Drzewa, zieleń, niebieski odcień Wisły. 23 sierpnia w niedzielę od 12.00 do 16.00 na plaży  w Warszawie: Białołęka  (plaża na Tarchominie) grać będą Jah Love Sound System.

Dla dzieciaków mamy warsztaty bębniarskie, prowadzone pod czujnym instruktorskim okiem, podróżniczki, znawczyni Afrykańskich rytmów, zwyczajów plemion Czarnego Lądu: Agaty. Warsztaty dla majsterkowiczów, małych i dużych artystów z eko-plastyki poprowadzą nasze artystki: Grażyna I Kasia. Poza tym plener malarski pod bystrym okiem Edwarda a dla silnych i dzielnych zawody w przeciąganiu Liny!

Za chwilę rozpoczęcie szkoły. Dzieci pójdą do kolejnych klas. Urlopy powoli już się kończą. Skorzystajcie więc z jamajskiego weekendu w chilloutowych rytmach reggae i ska podczas kolejnego ReggaefestBiałołęka. Będziecie się relaksować a nasze animatorki zajmą się chętnymi do warsztatów dziećmi.

Możecie dołączyć do eventu na facebooku: tam śledzić na wydarzenie na bieżąco

https://www.facebook.com/events/658307364268892/

Gdzie spędzić niedzielę w Warszawie, gdzie pójść na koncert w Warszawie? 23 sierpnia 12.00-16.00 Plaża na Białołęce: wjazd od ul. Świderskiej: ReggaefestBiałołęka.

Wydarzenia

Najnowsze

Projekty