Klub Artystyczny

Zapraszamy w maju na koncerty, kabarety, warsztaty do Klubu Artystycznego calyswiatwtwojejdloni.pl.

    W maju Klub Artystyczny ma dla Was specjalne nieodpłatne wydarzenia z cyklu WARSAW ART. Detektywi na tropie… (wystawy, koncerty, kabarety, warsztaty, czytania):

MENU7małe
13 maja Warsaw Art. Detektywi na tropie teatru: TEATR Improwizowany: BEZ KLEPKI oraz warsztaty z improwizacji
Zabawa gwarantowana: Bez scenariusza/Bez reżysera-po prostu Bez Klepki:) Uwaga istnieje możliwość Napadów Śmiechu! Bądźcie czujni! W tym celu mamy dla was także warsztaty impro-przed i po występie:)Krótkie i na temat:)
Teatr Improwizowany Bez Klepki jest warszawską grupą, która powstała w 2012 roku. Tworzą ją fascynaci improwizacji, którzy poznali się podczas warsztatów Szkoły Impro.
P.S. Można wziąć własne kanapki. Marchewkę i kij zapewniamy

14 maja Warsaw Art. Detektywi na tropie Afrykańskich mitów: Afrykańskie rytmy. opowieści. Film podróżniczy oraz warsztaty.
Zabierzemy Was do świata bajek i wierzeń afrykańskich. Opowieściom towarzyszył będzie akompaniament instrumentów na żywo.
Agata Nowak i Maciek Łukowski opowiedzą o swoich pełnych przygód podróżach po czarnym lądzie. Będzie można zobaczyć filmy z wypraw i wyjątkowe zdjęcia. Dzieci poprzez zabawę i muzykę poznają mapę Afryki.

15 maja Warsaw Art. Detektywi na tropie Szalonej orkiestry: Koncert muzyczny dla dzieci oraz warsztaty.
Mali detektywi pod dowództwem Anny Siek rozwikłają zagadkę kompozycji i tajemnicy Szalonej Orkiestry:)
Wspólnie nauczymy się piosenki i razem dokomponujemy ciąg dalszy:) Każdy z uczestników będzie miał szansę poczuć się jak prawdziwy kompozytor i twórca. Ponadto stworzymy owocową orkiestrę i zabawimy się w dyrygenta. Poznamy zasady jak działa orkiestra i jak ją poprowadzić.
Szykuje się twórcze popołudnie:) Zapraszamy do wspólnej zabawy.
Instrumenty są dostepne na miejscu, ale jesli posiadasz w domu swój instrument śmiało zabierz go ze sobą!

20 maja Warsaw Art. Detektywi na tropie Beatbox: Koncert SENBYOTIC oraz warsztaty z beatboxu.
SENBYOTIC to duet beatboxowy który wspólnie od wielu lat zajmuje się graniem koncertów wykorzystując mieszane style muzyczne przy użyciu jedynie mikrofonów i ludzkiego układu mowy. W skład wchodzą: Pejot i Bobby.
Pejot – Zwycięzca większości polskich bitew beatboxowych. Reprezentant Polski na mistrzostwach świata. Wyszkolony nauczyciel beatboxu, konferansjer, członek Diil Gangu były członek SB Maffiji.Do tej pory zagrał ponad 400 koncertów na terenie całej Polski. Współpracował m.in. z takimi artystami jak: Urszula Dudziak, Me Myself and I, Jelonek, Hemp Gru, Solar&Białas, Blady Kris
Bobby- reprezentant Hip Hop Akademii, na koncie ma zagranych ponad 150 koncertów na terenie całej Polski.Jeden z najbardziej utalentowanych polskich beatboxerów młodego pokolenia,szkolony przez najlepszych beatboxerów na świecie m.in. Roxorloopsa, Zedego, Dharniego. Aktualnie jeden z niewielu młodych artystów tej kategorii, który prowadzi liczne warsztaty m.in. na Przystanku Woodstock 2014 i 2015 oraz podczas unijnego projektu: 4 elements for 4 corners of Europe. Zwycięzca Bruk European Beatbox Challenge 2013. Top 8 mistrzostw Polski 2013 i 2015.

Nasz Klub Artystyczny jest do Waszej dyspozycji jeśli chcecie spotkać się w swoim gronie, zrobić imprezę, urodziny swoje, dziecka czy sąsiada:) Pokazać monodram, zrobić czytanie sztuki, recital, kabaret etc.
Wystarczy zarezerwować czas i domówić szczegóły. Cena? Wycenimy po otrzymaniu szczegółów: rodzaj imprezy, ilość osób, czas trwania (w niektórych artystycznych przypadkach koszt może być zupełnie symboliczny:)

    CYKL WARSAW ART. Detektywi na tropie… (wystawy, koncerty, kabarety, warsztaty, czytania) jest współfinansowany ze środków m.st. Warszawy.logo_biale_wspolfinansowanie małe

Wydarzenia

Najnowsze

Projekty