Plaża Białołęka

Plaża i Białołęka to brzmi słonecznie:)
Zapraszamy wszystkich, którzy lubią w spokojnej, sympatycznej atmosferze posiedziec na plazy, pogrillować, poczytać, grać na bębnach i wziąc udział w przesymatycznych grach i zabawach.
W okresie letnim w każdą sobotę od 15 lipca do 19 sierpnia od 10.00-14.00 plaża białołęcka zamienia się w centrum integracji społecznej mieszkańców Białołęki i tych, którym Białołęka jest bliska.
To wspólna zabawa, możliwość poznania się i porozmawiania przy wspólnym stole, wymienienia się doświadczeniami, podzielenia pasjami, odpoczynku i chwili z książką.
Jeśli lubicie grilla i macie ochotę go zrobić to uczestników wydarzenia czeka suto zastawiony stół: kiełbaski na grilla, owoce, warzywa, słodycze. Wszystko nieodpłatnie i do wyczerpania zapasów.
Czeka także na Was kącik literacko-czytelniczy, gdzie będziecie mogli usiąść, poczytać, przejrzeć albumy, książki, czasopisma dotyczące kultury, sztuki i ciekawe pozycje literatury polskiej i zagranicznej.
I wreszcie będzie można skorzystać z animacji teatralno-plastycznych. Będziemy wraz z uczestnikami podróżować przez krainę bajek i teatru. Będą gry i zabawy teatralne w przestrzeni, gdzie m.in. będą poukrywane skarby, które trzeba znaleźć, zasadzki, przygody które przeprowadzą i opowiedzą animatorzy. Dzieci dorośli zamienią się w uczestników szalonych wypraw.
Zapraszamy!
Projekt zrealizowano ze srodków finansowych m.st.Warszawy w ramach Budżetu Partycypacyjnego na rok 2017
logo_realizacja BP

Wydarzenia

Najnowsze

Projekty