Napisz własne słuchowisko!

We need you write now.Napisz własne słuchowisko!
Wyślij scenariusz do nas! Trzy najciekawsze zostaną zrealizowane w Polskim Radiu i wyemitowane na antenie Czwórki i nie tylko…
Wiemy, że przebić się ze swoim tekstem nie jest łatwo, wiemy , że wielu z Was ma wątpliwości, czy to co robi jest wystarczająco dobre by pokazać innym. Nie myślcie o tym! Odwagi! Kto nie ryzykuje ten nie wygrywa! Konkurs, który mamy dla Was jest nie tylko po to, by wyłonić trzech zwycięzców, ale by poznać Was wszystkich-jak piszecie i mieć z Wami kontakt artystyczny i zawodowy.
Zasady konkursu „Conrad na Niezależnej Scenie Młodych Polskiego Radia” są proste: Piszecie scenariusz słuchowiska związanego z twórczością lub życiem Josepha Conrada. Scenariusz na max 10 minut! Czyli w pdf 5-8 stron pisany po polsku, czcionką o rozmiarze 12. Bez paniki! Nie musicie czytać wszystkich dzieł autora-choć zachęcamy Was do tego :)
Scenariusze mogą być inspirowane jakąś sceną z powieści pisarza albo jego życiem czyli np. podróżami, miłością, rozmowami z bliskimi, wrogami, ze sobą samym etc. Jeśli macie pomysł na konkretnych aktorów-czy wręcz będziecie pisać z nimi to zróbcie robocze nagranie audio realizacji (z proponowaną obsadą, oprawą dźwiękową i muzyczną). Jury wybiera 3 scenariusze. Nagrodą jest realizacja (z wynagrodzeniem !) i emisja wsparta spotkaniem z twórcami na antenie Czwórki.
Macie czas na wysłanie prac do 11 listopada 2017 roku na adres sekretariat@calyswiatwtwojejdloni.pl
Wszystkie istotne szczegóły znajdziecie w regulaminie.
Organizatorem jest Fundacja Cały Świat w Twojej dłoni. Partnerem strategicznym jest Czwórka Polskiego Radia.
Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego mkidn_01_cmyk

Wydarzenia

Najnowsze

Projekty